NápovědaIkona


K čemu je oblíbený uživatel / skupina?
Každého uživatele či skupinu si můžete přidat do svého seznamu oblíbených. Tím se vám zpřístupní funkce novinky, kde vždy uvidíte přehled nových aktivit (nová nahraná videa, fotografi či vystoupení) vašich oblíbených uživatelů. Díky tomu vám neujde žádná novinka.

Jak fungují skupiny?
Skupiny jsou určeny pro ty, kteří trénují, nacvičují či vystupují společně jako skupina (např. hudební, taneční atd.). Při založení se zakládající uživatel stává správcem skupiny. Správce může správcem učinit jakéhokoliv dalšího člena, nicméně by měl být opatrný, protože každý správce může například skupinu zrušit.
Každý uživatel může na stránce skupiny požádat o vstup do skupiny a kterýkoliv správce může tuto žádost schválit.
Každý správce skupiny má poté při nahrávání nových videí/fotografií/vystoupení možnost zařadit tuto položku právě pod některou skupinu. Všem členům skupiny se poté skupinové fotografie/videa zobrazují i na osobním profilu.

V žebříčku jsou položky s nižším hodnocením než některé pod nimi
Pro řazení v žebříčku se využívá neveřejné interní hodnocení, které zohledňuje i počet hlasů. Nemůže se tak například stát, že nová fotografie s jediným hodnocením 10, bude umístěna výš než kvalitní fotografie, která má sice průměrné hodnocení 9,5 ale stovky hlasů.